Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Web Sitesi ile Ilgili
 eski saane bilgiler
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ayasofya
Starting Member

Turkey
8 Posts

Posted - 14/04/2003 :  23:49:53  Show Profile  Visit ayasofya's Homepage  Reply with Quote
Selam

Cüneyt birileri bir forumda render motoru yazmak çok zor bunu gavur yapar filan dedi. Bir aralar senin sitende sahane birraytrace render motoru için basit bir dille yazilmis bilgilendirme sayfalari vardi.

ben de o arkadasa artistik yaptim simdi link vereyim dedim. Sonra baktim ki su anda yok. Kaliverdim öyle.

Neyse ben forumun saane olduguna inaniyorum ama eskisi de güzeldi. Sümü aynen al koy desek bu kadar güzel site yaptik simdi onu uyarlamak zor olur diyceksin. Ki haklisin...

Ayrica sizinle görüsmem lazim. Fekat yuon programiniza bir de ben keser vurmiyayim dedim. (kötü cümle)

Kisaca eski bilgilerden biraz mahrumuz bu yeni site ile.

Iyi çalismalar.

Selamlar Ve Sevgiler.............................. AYASOFYA

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 15/04/2003 :  01:42:08  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Ahmet Hocam,

http://www.cuneytozdas.com/temp/ray_tut.zip adresine eski dokümanlarin ziplenmis halini koydum. Ögretme amaçli bir yazi oldugu için haliyle tam anlamiyla bir render engine degil. Hatta yogun tempo yüzünden yarim da kaldi, malzeme falan yapamadik.

Render motoru zordur kolaydir tartisilir ama zor da olsa kolay da olsa bunu Türk de yapar, zira Türk de bir nev-i gavurdur ... Ne demis adam "beni kategorize etme"

Isler hafiflesin biraz, hava da güzellesiyor, bulusuruz artik üzülme.

Sevgiler + saygilar

/Cuneyt
Go to Top of Page

OnLyTNT
Starting Member

Turkey
4 Posts

Posted - 06/06/2004 :  15:10:48  Show Profile  Visit OnLyTNT's Homepage  Reply with Quote
http://www.cuneytozdas.com/temp/ray_tut.zip

Dökümani edinmek istedim fakat link çalismiyor. Aceba tekrar link verebilir misin? Tesekkürler...
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 06/06/2004 :  15:39:24  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Açikçasi çok eski bir tutorial. sanirim 1999'da yazmistim. Yukarida geçen konusma da 1 yildan eski. Haliyle web sitemdeki degisikler yüzünden geçici olarak koydugum bu dosya da silinmis arada. Yeniden ayni adrese yükledim; tekrar deneyin lütfen.

/Cuneyt
Go to Top of Page

OnLyTNT
Starting Member

Turkey
4 Posts

Posted - 06/06/2004 :  19:48:18  Show Profile  Visit OnLyTNT's Homepage  Reply with Quote
Dosyayi aldim, tekrar tesekkür ederim...

Edited by - OnLyTNT on 18/06/2004 23:36:36
Go to Top of Page

OnLyTNT
Starting Member

Turkey
4 Posts

Posted - 18/06/2004 :  23:37:21  Show Profile  Visit OnLyTNT's Homepage  Reply with Quote
Bu türden tutorial yazilarina çok ihtiyacim var. Internet üzerinde buna benzer kaynaklari nereden bulabilecegim konusunda yardimci olursaniz sevinirim.
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 19/06/2004 :  00:45:31  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Su anda aklima gelen tek türkçe site http://www.oyunyapimi.org/ . Içerigi ne kadar istediginiz sekilde bilemiyorum. Ingilizce kaynak ariyorsaniz google ile arayinca yüzlercesinin çikmasi lazim

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000