Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Yazilim Destegi
 HDRI Input/Output
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ilber
Starting Member

Borneo
29 Posts

Posted - 14/03/2003 :  10:50:53  Show Profile
HDRI Input/Output ile HDR shop arasindaki farklar nelerdir?
Ayrica, HDRI map te gamma degeri ne ise yarar?
Tesekkürler.

ilber
Starting Member

Borneo
29 Posts

Posted - 14/03/2003 :  11:09:29  Show Profile
Cüneyt bey. http://www.pointzero.nl/dcp.asp BU siteyi DCP hakkinda oldugu için alttaki topic e yazmissiniz ancak, splutterfish yok.
Niye üvey evlat muamlesi yapilmis anlamadim. Bu sertifika isi de çok saçma sapan geldi bana.
Ayrica, max'in büyük bir kamburu var; NURBS. Bu teknigi bizde de olsun mantigiyla atmislar içeri. Ayni seyi sanirim GI konusunda da yapmislar artik. Hem bu kadar renderar varken bu namkörlük niye!
Reklam yaparken features basliginda çok özellik bulunsun da talep artsin mantigi max in hiç sevmedigim bir yani.
Splutterfish max olmazsa ne yapar hem?
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 14/03/2003 :  13:58:59  Show Profile  Visit Admin's Homepage
HDRI konusundaki soruyu anlamadim. Photoshop ile MAX'in JPEG I/O modülü arasindaki fark nasilsa HDRI I/O ile HDRI shop arasinda da öyle bir fark var. Sunu söylemek dogru olabilir: benim yazdigim MAX için HDRI I/O plugini ile HDRI shop arasindaki tek benzerlik ikisinin de HDRI resim okuyup yazabilmesi. Sanirim ben soruyu anlamadim

Discreet'in bu adimi birçok kisi tarafindan tepki ile karsilandi. Nedenleri konusunda spekülasyon yapmak istemem. splutterfish (Scott ve Steve) MAX dünyasina çok sey katmistir, ama bu demek degil ki splutterfish max'e göbeginden bagli . Dedigim gibi stand-alone ve Maya versiyonlari zaten yapilacaklar listesinde önlerde duruyor

Sevgiler

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000