Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Yazilim Destegi
 Brazil_test_0_4_53 Max'i neden kitliyo
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sfumato
Starting Member

Turkey
1 Posts

Posted - 12/03/2003 :  19:00:07  Show Profile
Saygilar ve selamlar
Max i kör-topal kullanabiliyorum Fakat su render olayinda tam bir öküz gibiyim zaten ingilizce de sifir benim sorunum su brasiltest i siteden indirdim aaayneen yazildigi gibi kurdum ( ilkinde yazilanlari kendimce yorumlayarak kurdum tabiiiki sonuç fiyasko... ama ikincisinde bi arkadas yardimiyla tam yazilan sekilde kurdum ) yada ben öyle zannediyorum
max güzelcene açiliyo
brazil logosu çikiyo
ve hatta bikaç render felan da yapiyorum ama gelgelelim brasil' in ayarlarina dokununca çarpiliyom hooop max kapaniyo sitedeki brasilde bi sorun oldugunu sanmiyorum (öyledir dimi?...)sorunun asil kaynaginin bu yaziyi yazan oldugunu da biliyorum ve lafi iyice sündürmeden KARDESIM SU ISI BANA BI ANLATIN KAFAYI KIRMADAN (---sadece kurmayi--- brasil i kullanmayi degil, o isi oxford ve kurcalaboz yöntemiyle yapicamda)...ha kardeslerim söyle güzel dilimiz TÜRKÇE yi kullanaraktan bi anlatin.
yardimci olanin allah tuttugunu cillop gibi render etsin
ey max aleminin güzel insanlari...

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 12/03/2003 :  21:38:16  Show Profile  Visit Admin's Homepage
Brazil v0.4.53 test amaçli halka açilan bir "beta" versiyon. Satilmaya baslanan ilk versiyon (Brazil v1.0), v0.4.102'den sonra çikti; arada 49 "iç" versiyon çikartmisiz. Yani Brazil 0.4.53 versiyonunda birçok bug var.

Sunu-sunu elde etmek için sunu sunu yaptim, su oldu diye detayli anlatmadigin için, çözüme yönelik daha detayli baska bir sey söyleyemiyorum maalesef.

Kolay gelsin.

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000