Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Yazilim Destegi
 BRZL / CAGRI
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

CAGRI
Starting Member

Turkey
5 Posts

Posted - 30/01/2003 :  04:33:47  Show Profile

SLM BEN CAGRI OKUR.IÇ MIMARLIK ÖGRENCISIYIM.YENI MAX KULLANICISIYIM.
SITENIZIN YENI ÜYESIYIM.BRAZIL PLUGININI ELIMDEN GELDIGINCE KULLANMAYA CALISIYORUM.(MAKINAMIN P3 800 128MB RAM GEFORCE2 32MB)
RENDER SÜRELERI OLDUKCA UZUN VAKIT ALIYOR.ACABA KISALTMANIN BI YOLU VARMI.BAZEN RENDER IN ILK KARELERINDE ISTEDIGIM GIBI OLMIYACAGINI ANLAYIP IPTAL ETMEK ISTIYORUM FAKAT BUNU NASIL YAPACAGIMI BILMIYORUM.
UMARIM SORULARIM APTALCA GELMEMISTIR.
TESEKKKUR EDERIM KOLAY GELSIN...

CAGRI OKUR

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 30/01/2003 :  06:52:25  Show Profile  Visit Admin's Homepage
Merhaba,

Fark ettiginiz gibi Brazil'in oldukça fazla sayida ayari var, onlari oynayarak render süresini azaltmak mümkün tabii. Yapilan ise bagli olarak degisik teknikler kullanamak gerekebilir. Ama çok genel bir soru sormussunuz, nasil cevap verilir ki simdi buna? :o/ Bu arada Brazil'in hangi versiyonunu kullaniyorsunuz?

Render'i iptal etmek için render diyalog kutusundaki cancel'i tiklamaniz yeterli. Eger iselem gerçekten çok agir ise, cancel'in isleme konulmasi biraz zaman alabilir.

Bu arada kayit olurken kullandiginiz e-mail adresi hata veriyor; kayit bildiri mailiniz geri geldi.

Sevgiler

/Cuneyt
Go to Top of Page

CAGRI
Starting Member

Turkey
5 Posts

Posted - 31/01/2003 :  20:29:03  Show Profile

ONCELIKLE TESEKKUR EDIYORUM.
EVET HAKLISINIZ COK GENEL BIR SORU OLDU.ELIMDEKI VERSIYON V1.0.
BAHSETTIGINIZ RENDER MENUSUNU XP DE GÖRÜYORUM. ANCAK BENIM WIN98 DE BU MENU CIKMIYO.ASLINDA NETTE BRAZIL AYARLARININ GENELI ICIN YARARLANABILECEGIM BI KAYNAK VEREBILIRSENIZ SEVINIRIM.CUNKU MATERYALLERDE ZORLANIYORUM.
SORMAK ISTEDIGIM BI SORU DAHA VAR SUBTRACT YAPARKEN DIYELIMKI BI OBJENIN ICINDEN 1 DEN FAZLA OBJE CIKARMAK IÇIN TEKER TEKER YAPMAKTA DAHA PRATIK BI YOL VARMI?
ILGINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM.
DIGER SITELERE GORE DAHA AKTIF GORUNUYOSUNUZ
BASARILAR...

MAIL cagri_okur@kablonet.com

CAGRI OKUR
Go to Top of Page

CAGRI
Starting Member

Turkey
5 Posts

Posted - 31/01/2003 :  21:03:06  Show Profile
EGER cagri_okur@hotmail.com u kullanirsan daha iyi olur msn hesabi yani...

CAGRI OKUR
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 01/02/2003 :  01:17:10  Show Profile  Visit Admin's Homepage
Brazil 1.0 için destek sadece Splutterfish web sitesindeki özel müsteri sayfasindan veriliyor.

Arkdaslar yapmayin yahu, hem bir programi yasal olmayan sekilde kullaniyor, hem de programcisindan destek istiyorsunuz. Ben hava ile geçinmiyorum. Benim gelir kaynagimi kirik sekilde dagitiyor/kullaniyorsunuz, yetmiyor vaktimi ayirip size ögretmemi istiyorsunuz. Bu kadar olmasin bari, biraz düsünün yahu. Pes diyorum.

Brazil ile ilgili her mesaj buna benzemesin lütfen

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000