Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 vfx okullari
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

emrea
New Member

Turkey
50 Posts

Posted - 17/01/2003 :  23:50:04  Show Profile  Visit emrea's Homepage  Reply with Quote
Selam,
Arkadaslar, yurt içi veya yurt disinda visual fx okullari arasinda bildiginiz, gidip gördügünüz okullar varmi? Benim bildigim arastirdigim kadari ile en iyisi Gnomon.Bildigim okullar arasinda ders programi standartlari en yuksek duzeyde.Bu konudaki bilgi, tecrube ve deneyimlerinizi yazarmisiniz?

emre

redmd
Starting Member

Turkey
22 Posts

Posted - 13/08/2004 :  17:57:07  Show Profile  Reply with Quote
birkaç site boldum bende baya zamandir arastiriyorum kitap okul falan filan am bukonuda duydugum kadariyla vfx içn eyer profosyonel olmak istiyorsan programlama dilin olmasi lazim cok fazla diyil ama ben fvx için yaptigim arastirma kadariyla kullandigin prorami cok iyi bilmen gerekiyo ve birazda script benim vfx için kullandigim bazi faydali programlar vparticle ilizyon aftereffect realwave realfalow dscreet combustion rpogramlari cok faydali ama zor programlar flame de ayrica soylemek istiyotum pu program cok kiymetli pir program
heryerde bulamassin ama arastirirsan iyi olur eyer vfx te gelismek istiyorsan sinemada yapilan herseyi takip et www.cgnetwork adresinde bukonuda konusabilecegin kisiler bulabilirsin okul konusunda bende bisey bulamadim türkiyede bulursan banada haber ver
umarim biraz faydali olnusumdur
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000