Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 Hayalet izler
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

deryart
Starting Member

Turkey
1 Posts

Posted - 03/11/2005 :  15:04:42  Show Profile  Visit deryart's Homepage  Reply with Quote
Karanlik ortamlarda glow etkisi olan ve objelerin pesinden harekete göre iz birakan hayalet izler yaratmaya çalismakla perisan vaziyetteyim. Bunun için partikülleri deniyorum ama bir türlü istedigim etkiyi elde edemiyorum. Bu is için Ghost-Trail isimli bir plug-in oldugunu biliyorum ama 99 dolar hayli tuzlu gelmekde.. Bu konuda birseyler bileni cankulagiyla dinlerim.(Hele cüneyt Bey yazdiysaki -yaparsa fena yapar biliyorum- bayilirim) Tutorial Meraklilari ve yeni balsayanlar için sitemi gezmelerini tavsiye ederim. Burada ayrica isteyene macromedia 3D shockwave motoru ile de ilgili egitim sayfalari var. Tek mahsuru ingilizce olmasi ama bagli oldugum gruplar bunu zorunlu tutuyor. Selamlar sevgiler..
DErya KILIÇLI-DART STUDIO
www.deryakilicli.com

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 06/11/2005 :  21:27:32  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
render sonrasinda post islem olarak bir video efekt yazilimi ile (combustion, AE, premiere vs) yapmayi deneyin derim. daha hizli sekilde ayarlama yapmaniza olanak saglar diye düsünüyorum. Ben olsam ilk bu yolu denerim. özellikle video edit programi pixel velocity datasini okuyabiliyorsa (RLA, RPF gibi formatlar ile) sanirim çok daha basarili isler çikartabilirsini post islem ile.

ikinci bir öneri: motion blur deneyin.

sevgiler

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000