Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Yazilim Destegi
 KAÇAK BRAZIL KULLANMAYIN
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

manashan
Starting Member

2 Posts

Posted - 20/08/2005 :  11:34:19  Show Profile
Cüneyt bey öncelikle sizi korsan brazil kullanan ve bununla yetinmeyip çesitli adresler veren "crack sanati" hakkinda yazilar yazan vs. arsiz ve haysiyetsiz "insanciklar"a karsi "sabirli" tavrinizdan dolayi tebrik ediyorum.
Yakin bir zamana kadar demo max ve demo brazil kullaniyordum. ancak su anda maxin süresi bitti. biliyorum ki piyasada oldukça fazla crack dolaniyor. ben de ne yaptim tam sürümün alinmasi için bilgi islem merkezimize memo biraktim. biraz masrafla tam sürüm ve tertemiz bir programimiz olacak. tabi mimari modellemeyle ugrastigimiz için benim sahsi tercihim brazil olacak ama onu da 2 aydan önce alabilecegimi zannetmiyorum. neden? çünkü max yeterince "masrafli" ve brazil de öyle:) yanlis anlasilmasin yaptigi ise göre bence gayet makul bi fiyat ama 3500 $ i alana kadar zaten baya bi zorlandim :D ama baskilarim devam edecek ve brazil butlaka bilgisayarima kurulacak:D
Isin asli bunlari cidden duygusal olarak yazdim. su korsan yazilimlar yüzünden yazilimcilarimizin içine girdigi sikintili durumu anlayabiliyorum. emeginize ve hakkiniza böyle küstahça ve adice eluzatanlarin bir sekilde cezalandirilmasi lazim ama nasil:( cüneyt bey böyle insanlar sitenize girip bi de cevap istiyolar. bu noktada duygusalligi birakip "brazili ögrensinler" tavrindan ziyade zorlayici kosullar öne sürmek gerek diye düsünüyorum.
size ve emeginize saygi duyuyorum.
iyi çalismalar...

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 20/08/2005 :  12:11:32  Show Profile  Visit Admin's Homepage
Merhaba,
Yasal yazilim kullanmayi seçerek bence öncelikle kendiniz için en dogru olani yaptiginizi düsünüyorum, kutlarim. Eger Brazil satin alirsaniz o zaman bilebildigim kadariyla Türkiye'den satin alan ilk siz olacaksiniz, müsteri destek hattimizda bir Türk ile karsilasmak keyifli olacak benim için

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000