Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Yazilim Destegi
 yardimmm..
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

bronzemoon_n
Starting Member

1 Posts

Posted - 11/06/2005 :  14:36:10  Show Profile
Merhaba, ben max'i yeni yeni ögreniyorum da, bisey sorucam. Ben edit mesh de objeme chamfer veremiyorum.Garip bisi oluyo.Neden acaba? Nasil düzgün bi sekilde chamfer verebilirim? Bi de neden fillet yok? Yardimci olursaniz sevinirim. simdiden tesekkürler..

Hunturk
Starting Member

13 Posts

Posted - 16/06/2005 :  20:53:20  Show Profile  Visit Hunturk's Homepage
bronzemoon_n dostum, edit mesh de objeye chamfer vermek ne demek? Önce ona bir açiklik getirirsen yardimci olacak arkadaslar çogalir.

KOLAY GELSIN...

Ve dediler ki!, birgün dönüp geriye baktiginda meçhul gölgeler görmeyeceksin. Yol yürünmüs ayak izlerin kalmistir.
Go to Top of Page

levent
Starting Member

Turkey
20 Posts

Posted - 02/07/2005 :  02:12:40  Show Profile  Visit levent's Homepage
alt objelerden(sub object) vertextemi yoksa edgedemi problem cikiyor cramferi kullanirken. vertexte problem cikiyosa bilmiyorum nasil hata verebildigini. ama edgede problem cikiyorsa sunu yap derim perspective ekraninin sol ust kosesinde bulunan perspective yazisini sag tikla ve oradan edged faces'i seç. bu modelinin wire cizgilerinide gormeni saglayacaktir. bunu yapmani istedim cunku bu cizgileri gormediin icin cramfer aletini birbirine cok yakin duran edgelere uygulayip, kucuk bir ayristirmada bile sinirlarini asip ortaya sacma sapan seyler cikartiyor olabilirsin. boye bi tahmin yurtmek durumunda kaldim ayrinti vermedigin icin cevapta olmuyo. bu arada konu basliginda yardim gibi bisi yerine meshde cramfer sorunum vs gibi bisi yazsanda ii olurdu bu sekilde seninle ortak bi sorunu olan cikarsa rahatca bulabilir. yada bu konuda bilgili kisilerin dikkatini cekmen daha kolay olurdu sanki.

...dolob...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000