Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 netrender
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

emrea
New Member

Turkey
50 Posts

Posted - 05/01/2003 :  14:32:49  Show Profile  Visit emrea's Homepage  Reply with Quote
Selam,
Network rendering icin backburner/manager i install ettikten sonra max acilista bir pencerede "maxscript macro script error exception
unknown property:"Is creating" in undefined"
hata mesaji veriyor.Ondan sonra Macro_systems.mcr Macro_objects.mcr Macro_dynamics.mcr dosyalarini ayri 3 tane max script penceresinde aciyor.Kapattiktan sonrada herhangi bir menuye gittigimde yine ayni olay tekrar oluyor.
Network rendering i tek bir bilgisayarda da max dosyalarini render sirasina dizmek uzere kullanmak icin manager i ve services i o bilgisayara install etmek gerekmiyormu?
Ne hatasi yaptim anlamadim ben lutfen yardimci olursaniz sevinirim.

emre

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 06/01/2003 :  05:36:39  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Tek bilgisayarda netrender yapmak için bile manager ve server kurman lazim; evet. Backburner kullanmak nasip olmadai daha onu bilemiyorum

/Cuneyt
Go to Top of Page

herbap
Starting Member

Turkey
20 Posts

Posted - 06/01/2003 :  05:59:12  Show Profile  Visit herbap's Homepage  Reply with Quote
lisanslama yada installama problemi sanirim,

eger bu problemleri oldukça uzun süredir kullandigin ve script/plugin yapisini degistirdigim 3dsmax'te yasadi isen, tavsiyem temiz bi max install edip denemen

backburner öncesi server ve client zaten default olarak install ediliyordu (install esnasinda seçime gerek yoktu), sonradan back burner'a bi geçis oldu, ondada zaten install ederken seçebiliyorsun...

GD&A @ cdromdata
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000