Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 Herkese merhaba
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

thegreatwhite
Starting Member

1 Posts

Posted - 20/12/2004 :  09:49:23  Show Profile  Reply with Quote
Arkadaslar herkese merhaba. Geçen yil Anadolu Üni. Sinema- Tv bölümünü bitirdim. Su anda bir televizyonun dizisinin senaryo ekibindeyim. Tabi dizinin disinda kendi özel islerim de oluyor. Bunlardan biri de bir animasyon çizgi film projesi.
Yukarida söylediklerim bir nebze beni tanimaniz içindi. Sizden ricam, öncelikle Cüneyt Bey basta olmak üzere, tüm katilimci arkadaslarin Türkiye'de böyle bir isin yapilabilme potansiyeli ile ilgili fikirlerini söylemeleri. Animasyon konusunda çok az bilgim olmakla birlikte, internette yaptigim arastirmalarda bu foruma kadar uzandim ve sizlerin fikirlerinizi ögrenmek istedim.
Çok az bilgi ile kastim, bu tür çalismalarin yüksek maliyetlere sahip olmasi ve prodüksiyon asamasinda yüzlerce insanin çalismasi gerektigi. Hepinize simdiden tesekkür ediyorum, saygilarimla.

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 20/12/2004 :  17:10:46  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Açikcasi Türkiyenin en köklü cizgifilm bölümü sahibi olan üniversiteden mezun olup da sorunuza cevabi böyle forumlarda aramaniz biraz garip geldi bana. Türkiye'de bissürü çizgifilm yapiliyor zaten, firmalarin irtibatlarini da yine eskisehir anadolu üniversitesinden bulabilirsiniz diye düsünüyorum.

Sevgiler

/Cuneyt
Go to Top of Page

hanman
Starting Member

Turkey
20 Posts

Posted - 07/04/2005 :  09:29:29  Show Profile  Reply with Quote
arkadas çigi film'den çok bilgisayarda animasyonu kastetmis benim gayet net fikirlerim var soran olursa mailini atsin söylerim

Murat Bey neredesiniz

Edited by - hanman on 08/04/2005 15:10:37
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 07/04/2005 :  10:51:32  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
"animasyon çizgifilm" denince ben "cell animation" diye bilinen 2D animasyon anliyorum. Tabi yazarin ne kastetdigine emin olamam.

/Cuneyt
Go to Top of Page

hanman
Starting Member

Turkey
20 Posts

Posted - 08/04/2005 :  16:11:04  Show Profile  Reply with Quote
hadi bir ipucu vereyim yapilir ama o yüz adami bulmak istiyorsan hepsini tek tek aramalisin bunun için de gerçekten niyetinin olmasi gerekir

Murat Bey neredesiniz
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000