Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 Tutorial bölümü
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

skate
Starting Member

Turkey
9 Posts

Posted - 04/03/2004 :  15:35:13  Show Profile  Visit skate's Homepage  Reply with Quote
Selam Cüneyt,

Yeni tutorial bölümünü gördüm ve çok hosuma gitti. Bombos bir tutorial bölümü insanin neden bu kadar hosuna gitsin dimi? Bir anda gelecegi gördüm de o yüzden.

Rolling Ball çok güzel bir örnek olmus. Senden nice tutoriallar bekliyorum bu türde. Keske biraz daha vaktin olsa da plug-in add-on v.s. kasmanin yanisira bu tür tutoriallar yazip ufak 3d oyun projelerine falan el atabilsen. Bahsettigim projeler ticari olmayanlar tabii. Ticari bir projeye girecegine Max'e plugin yazmak daha akillica kabul ediyorum

Bu arada ben de bir süre boyunca MaxScript kastim ve özellikle exporterlarla bir hayli ugrastim. Vakit bulursam, eger sen de kabul edersen tutorial bölümüne katkida bulunabilirim. Ancak çalismalarimi toparlamam gerekli elbetteki.

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 21/03/2004 :  00:48:25  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Merhaba Skate,
Tesekkür ediyorum. Is tempom yüzünden tutorial kismi bir süre daha bos (ama dedigin gibi bombos degil) kalacaga benziyor. Umarim zamanla dolar.

Sevgiler

/Cuneyt
Go to Top of Page

redmd
Starting Member

Turkey
22 Posts

Posted - 12/08/2004 :  10:42:57  Show Profile  Reply with Quote
cüneyt hocam neden bir yarisma düzenlemiyoruz hre hangi bir konu hakkinda be bircok sitede yarismlar agorüyorum bizde niye olmasin
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 12/08/2004 :  14:04:42  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Bu site benim kisisel web sitem. Yazdigim pluginler konusunda bana gelen e-maillerin ve benim yazdigim cevaplarin internette, aranabilir bir sekilde durmasi için de forum kismini ekledim. Iki kisi arasinda geçen diyalogdan herkesin faydalanabilmesi amacini tasiyor. Forumun bu amaçla kullanilmasini isterim açikcasi. Sizin dediginiz içeriklere sahip forumlar/portaller var burada bir kisminin adresini bulabilirsiniz. O sitelere ben de bakiyorum, soru soruyorum, cevap veriyorum. Bu tip aktivitelerin oralarda olmasini, benim kisisel sitemin minimal kalmasini tercih ederim.

Umarim açiklayici oldu.

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000