Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 3DSMax Egitimci Sertifikasi
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

3D s Slave
Starting Member

Turkey
2 Posts

Posted - 10/12/2002 :  10:02:07  Show Profile  Reply with Quote
Selam.
3DSMax egitimci sertifikasi nasil alabilirim?Türkiyede veren yer var mi?Yada yurt disinda nasil aliniyor.
Tesekkürler.

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 10/12/2002 :  11:46:39  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Merhaba,
Türkiye için bunu ben de bilmiyorum. Discreet'in Türkiye distributorleri Arttek, veya Sayisal Grafik belki bu konuda yardimci olabilir. Dünya geneli için ise kisa Google arastirmasi ile su dökümanlari buldum.
http://www.discreet.com/training/dts_apply.html
http://www.discreet.com/training/dcip_apply.html

/Cuneyt
Go to Top of Page

ayasofya
Starting Member

Turkey
8 Posts

Posted - 03/02/2003 :  00:52:49  Show Profile  Visit ayasofya's Homepage  Reply with Quote
Efenim merhabalar

Simdi TC'de olay su sekil. Bunun için bir yetkili egitim merkezi senin için basvurmali Sayisal grafik'e. Ben ders vericem ve benim sertifikam da Autodesk ATC damgali olsun diyemiyorsunuz. Yani tekil olmuyor bu is.

O kurum seni yetklili egitimci yapmaya karar verirse kagit yolluyor ve sonra öyle bir sinav yapilacak mi onu kolluyorsun.

3 gün genelde senden daha az sey bilen bir kisi seni gümüssuyunda bir odaya tikiyor. ve 4. gün bilgisayarda hafiften kazik bir ingilizce sinava tabii oluyorsun 70 üstü not alman lazim.

Sonra bilahare canlari çekerse eger sana yetkili egitimci oldugunu gösterir belgeyi kurumuna gönderiyorlar.

haa bu is en son 500 USD+KDV idi.
kitap mitap ders araci filan da yok.
Nerden biliyorum. Kendimden biliyorum. Her iki yilda bir bunu yasarim da ondan.
Aslinda bu aralar böyle bir sinav da yok.

Kisacasi Arapça kursu veren bir kurumun arapçanin yaninda biraz AutoCAD bilen adami da kurs vermekte sertifika vermekte sonra abartip VIZ ya da MAX egitmeye kalkmaktadir.

Yetkili egitimci olmanin ya da kurumunu yetkili egitim merkezi yapmak için o kadar legal program almaya ve cefa çekmeye gerek yoktur.

Bu bir öneridir.

Alirsaniz ATC sertifikasi bu sadece ABD'de ise yaramaktadir. Burada kagittir sadece. test ettim de oradan biliyorum.

Kolay gelsin.

Selamlar Ve Sevgiler.............................. AYASOFYA
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000