Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 Yeni Forum´un hayirli olsun,.....
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

FastRay
Starting Member

Germany
1 Posts

Posted - 30/11/2002 :  12:45:42  Show Profile  Reply with Quote
Merhaba Cüneyt,

Bugün fark ettim, Yeni Forum´un hayirli ve Ugurlu olsun ;)
Internet Sayfan yavaS yavaS degismeye baSliyor.

Sana ve "Splutterfish" Ekibine iyi Calismalar diliyorum.
Saygi ve Selamlar´la

FastRay

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 30/11/2002 :  20:40:05  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Merhaba,
Tesekkür ediyorum. Web sitesne pek vakit ayiramiyorumsu aralar yine Umarim çok geciktirmeden yeni siteyi açabilirim.

Sevgiler

/Cuneyt
Go to Top of Page

tween24
Starting Member

Turkey
1 Posts

Posted - 10/01/2003 :  11:45:19  Show Profile  Visit tween24's Homepage  Reply with Quote
merhaba öncelikle forumun hayirli olmasini dilerim, valla iyikide yaptin,bunalmistik milletçe news'deki geyiklerden insallah burdada geyik muhabbeti olmaz .Tek temennim bu..
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 10/01/2003 :  11:57:51  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Tesekkürler,

Aslinda bu forum (bu degil ama baska renk ve bölüm adlarina sahip bir forum) geçen yilin Agustos ayindan beri burada duruyor. Kimse gelip gitmiyordu. Keramet renklerdeymis meger

Forumun amaci benim yazilimlarim hakkinda sorun yasayanlara destek vermek oldugu için geyige saracagini sanmam. Yani insanlarin birbirleri ile konusmasi için kurulmus olan bir forum degil burasi. Daha çok bir adamin iletisim kanali sayilir. Sorun olacagini sanmam ama insan faktörünü de bilemiyorsun tabii.

Hos geldin bu arada

/Cuneyt
Go to Top of Page

ayasofya
Starting Member

Turkey
8 Posts

Posted - 03/02/2003 :  00:39:53  Show Profile  Visit ayasofya's Homepage  Reply with Quote
Cüneyt mesaji aldik.
Geyik yok.

Ancak bir aralar 3dnetwork yüzünden onu baska biriyle mi aldatiyorum hissine kapilan esim, bugün burayi buldugumu görünce yine üzülecek. Saka bir yana abartmamaliyiz.

basarilar dilerim

Selamlar Ve Sevgiler.............................. AYASOFYA
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 03/02/2003 :  00:56:06  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Hocam hos geldin,
Velet ne yapiyor sen ondan haber et

/Cuneyt
Go to Top of Page

emremer
Starting Member

Austria
3 Posts

Posted - 08/02/2003 :  10:56:24  Show Profile  Visit emremer's Homepage  Reply with Quote
hayirli olsun demek icin biraz gec kaldim sanirim... ama yine de diyeyim 'Hayirli Olsun'
buraya @herbap in izini surerek geldim :)

diger arkadaslar ve Cuneyt abi.. merhaba...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000