Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Yazilim Destegi
 kafam karisti?
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

maxdark
Starting Member

Turkey
9 Posts

Posted - 07/08/2003 :  05:26:38  Show Profile
simdi benim kafam karisti. seninkide karismasin diye numaralandirdim.
1: simdi brazilin soy agacina bi baksak bastan sona doru neleri görürüz. neler wardir. yane kaç brazil war simdi?

2: bi brazil 1,0 war. o cepte. e bide 1,2 war one simdi. farki ne bunun. sadece soruyorum. denemesi bile yüklü deil brazilin bende. dur söle soram brazillerin r/s olayinda her çikan yeni versiyon neleri getirdi

3: brazil skin shader diye bisi war. heh güzel bisi war demek doru olur. e nerde bu. hanimis nerdeymis. yokmu bunun testi demosu.

4: brazil 2 çikiyomu. yoksa en son hangisi çikmisti

5: adi geçen programin sitesindeki puplic test de bunun bide ticari olan testi warmi. brazil ler bi puplic bi de ticari sürüm mü yani.
peki fark ne böle ise

çok mu oldu ne
uf kafam karma karisik

karanligi sevin
hayal gücünüz orda sakli!!!

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 08/08/2003 :  21:37:02  Show Profile  Visit Admin's Homepage
Merhaba,

1.
Surada kolay anlasilabilecek bir grafik var. Bu grafige ek olarak yapilan tek degisiklik v1.2. Aslinda v1.2, v1.0'in devami, 2 hafta önce Siggraph zamani dagitilmaya baslandi: Tüm Brazil 1.0 kullanicilari ek ücret ödemeden 1.2'ye geçebiliyor.

Bir yandan da 2.0 yazilimi devam ediyor. 2.0'in çikis tarihi henüz belli degil.

2.
1.2 bir yigin hata düzeltimi yaninda daha da fazla ufak tefek yeni özellikler ve birkaç tane de büyük yenilik içeriyor. Henüz resmi duyuru yapilmadigi için detaylari simdilik vermesem daha iyi olur.

3.
Skin shader epeydir 1.x versiyonunda var.

4.
Bkz 1

5.
Ticari test versiyonu var. Bunun için splutterfish'e basvurmaniz gerekiyor: basvurular ayri ayri ele aliniyor, uygun bir deneme süresi ve lisansi belirleniyor.

Sevgiler

/Cuneyt
Go to Top of Page

maxdark
Starting Member

Turkey
9 Posts

Posted - 08/08/2003 :  21:42:32  Show Profile
peki skin shader i test edebilmek için nerde bulurum. onun oldugu bi demo felan.

karanligi sevin
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 08/08/2003 :  23:50:05  Show Profile  Visit Admin's Homepage
sales@splutterfish.com adresine Brazil'in demo versiyonunu istediginizi belirten bir mail göndermeniz gerekiyor. Satis departmani sizle baglanti kuracaktir.

/Cuneyt
Go to Top of Page

maxdark
Starting Member

Turkey
9 Posts

Posted - 09/08/2003 :  20:15:23  Show Profile
himm peki ne dicem ben. türkçe desem anlarlar mi ki. ingilizce anlarim ama dert anlatamam. herkese gönderiyorlarmi? peki sitede yayinlanan demo versiyounda bu neden yok.

kafama bisi daha takildi. brazilin bi kaç versiyonunu daha duydum onlar ne. eskiler mi sitede yazmiyo ama. mesela. 1,0,1,4 ve 1,0,1,5 ne bunlar. böle hesap sorar gibi oluyor ama artik kusura bakmayin.

karanligi sevin
Go to Top of Page

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 21/08/2003 :  16:36:46  Show Profile  Visit Admin's Homepage
Merhaba,
Tabii ki herkese göndermiyorlar. Dedigim gibi deneme lisansi, programi satin almayi düsünen ancak programin yetenekleri konusunda kafasinda soru isareti bulunan, diger yazilimlarla uyumunu kendi üretim ortaminda test etmek isteyen, rakip ürünlerle kiyaslama yapip satin alacagi pakete karar verecek olan insanlara gönderiliyor.

Genelde ev kullanimina yönelik kisisel basvurularin onaylandigini sanmiyorum.

Sitede yayinlana versyon demo versiyonu degil, çok eski betalardan birisi ve core'unun kararliliginin çok fazla insan tarafindan test edilmesi için dagitilmis kisitli/eski ve bugli bir sürüm... Duygugunuz versiyonlar sürekli update edilen ticari Brazil'in patch (yama) versiyonlari.

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000