Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Web Sitesi ile Ilgili
 Korsan Listesi
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

arkstudyo
Starting Member

Turkey
11 Posts

Posted - 24/04/2003 :  21:39:56  Show Profile  Reply with Quote
Bence korsancilarla tek tek ugrasilcagina hepsinin birden tek bir sayfaya nakledilmeleri gayet iyi olur. En azindan forumlardaki konu basliklarinin bazilarinin gereksiz yer kaplamasinin önüne geçilmis olur. Yani forumlarda söyle genel bir temizlige gidilse...Sadece kitlemek o sayfayi ve yerinde birakmak iyi bir çözüm degil gibi. ben sahsen onlarin o sayfada yerlamalarindan rahatsizlik duyuyorum. KAra bir korsancilar sayfasina tasinmalilar diye düsünüyorum, yani sanal kodese ATILSINLAR, orada KITLENSINLER, gerekirse IP leri de açiklanir orada, verdiginiz cevaplar da orda bulunur. Crackle mrackle ilgilenenler direk oraya girerler de bu sayfalari lüzumsuz laflariyla isgal etmezler bi türlü. Yani STICKY çözümü bence pek iç açici degil, yani bir kisim suçlu için herkes cezalandiriliyormus gibime geldi biraz. Sonuçta forum kavrami genel olarak halka açik bir yeri çagristiriyor, eskiden olduu gibi halka açik yerde suçlunun infaz edilmesi, teshircilik gibi bir sey bu açikcasi. Bu kadar çok korsan muhabbetiyle ugrasmanin en iyi yolu bence bu önerdiim....

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 24/04/2003 :  21:54:08  Show Profile  Visit Admin's Homepage  Reply with Quote
Sticky mesajin orda olmasi korsan konulari konusacaklara bahane birakmiyor artik. Buna ragmen konusan olursa dediginiz gibi bir yere IP'leri ile birlikte listeleyebilirim. Fena fikir degil. Ama simdiye kadar olanlari oldugu gibi tutacagim sanirim.

Öneri için tesekkürler.

/Cuneyt
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000