Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Türkçe - Genel
 Yazilim Destegi
 Kirik program kullanimi ve teknik destek
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Admin
Forum Admin

Turkey
649 Posts

Posted - 19/04/2003 :  20:19:45  Show Profile  Visit Admin's Homepage
Merhabalar,

Bu forum kuruldugundan bu yana foruma atilan mesajlarin maalesef büyük bir bölümü yasal olmayan programlarin (özellikle Brazil) kullanimina iliskin sorulardan ve hatta kirik programlarin dagitimi veya programlarin kirilmasi ile ilgili konulardan olustu. Bedavaya dagittigim yazilmlar hakkinda veya genel CG konularinda konusmak yerine belki de yasak oldugu için çekici olan bu konularda uzun uzadiya konustuk, düsüncelerimi sayfalar dolusu yazdim. Sanirim artik söyleyecek yeni birsey kalmadi, her seferinde baska insanlara ayni seyleri söyler oldum.

Bu nedenle yasal olmayan yazilimlarin kullanimina iliskin ve yazilimlara verilen teknik destege yönelik düsüncelerimi yazmis oldugum konu basliklarini asagiya listeliyorum. Lütfen bu konularda mesaj atmadan önce mesajiniza verecegim cevabi asagidaki konulari okuyarak kendiniz bulunuz.

Bu demek degildir ki kirik olmayan Brazil, Quickdirt veya benim diger bedava yazilimlarim ile ilgili sorulara cevap vermeyecegim. Bu konularda elimden geldigince yardimci olmaya devam edecegim.

Sevgiler, saygilar

/Cuneyt
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000