Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 Türkçe - Genel
 Web Sitesi ile Ilgili
 Diger Bölümler

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Kisses [:X]
Question [?] Sad [:(] Shock [:O] Shy [8)]
Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P] Wink [;)]

-  HTML is OFF | Forum Code is ON

Check here to subscribe to this topic.

T O P I C    R E V I E W
emrea Posted - 18/11/2004 : 15:30:56
Selam,
Hernekadar kendi yazilimlarin ilgili forum açmissanda görüyorumki genel cg konularinda sorularada ayni sekilde yardim etmeye çalisiyorsun.Bununla ilgili 3dsmax yada 3d yazilimlari, galeri, çalismalar ve elestriler gibi ayri bölümler açip forumu genisletmeyi düsünüyormusun? Ben sahsen isterim.
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Admin Posted - 28/01/2005 : 13:39:51
Merhaba,

Aslinda o bölüm basligi yeni web sitesi yapilirken yanlislikla konmus bir baslikti. Esim site tasarimini yaparken eski web sitemdeki bölümlere göre "deneme" basliklari açmisti; math max plugini ile 3ds max içerisinde oyun gibi kullanibilecek birkaç sahne yapmistik, oyun basligini oradan çikartmisti. Ama oyun basliginidolduracak bir içerige sahip olmadigimiz için ve math max de artik yeni 3ds versiyonlarinda çalismadigi için, içerik netlestirme asamasina geçtigimizde o basligi kaldirdik. Oyunla ilgili tek ciddi çalismam Crytek için yaptigim karakter ve animasyon exporter olmustu, onun haricinde oyun basligini doldurabilecek birsey yapmadim. Crytek exporter'i hakkida da yazacak daha fazla birsey yok maalesef.

Ilgilenenler için: www.oyunyapimi.org adresinda oyunlarla ilgi sanirim güzel bir içerik var.
ozgur Posted - 28/01/2005 : 13:09:41
Oyunla ilgi yapim asamasinda bir bölüm vardi. Sanirim 6-7 ay önceydi. Islerin yogunlugunda dolayi iptal edildi sanirim. Oyunla ilgili gelistirdigin bir program varsa bizimle paylasirsan seviniriz.
Admin Posted - 18/11/2004 : 15:35:31
Hayir kesinlikle istemem

Bu is için birsürü genel amaçli forum var. Bu hali ile bile buraya yetisemiyorum. Genel CG konulari hakkinda gelen sorulari da zaten ayip olmasin diye cevaplamaya çalisiyorum elimden geldigince.

Burasi sakin bir forum olarak kalsin mümkünse

Sevgiler

Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 6.75 seconds. Snitz Forums 2000