Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 Türkçe - Genel
 Web Sitesi ile Ilgili
 eski saane bilgiler

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Kisses [:X]
Question [?] Sad [:(] Shock [:O] Shy [8)]
Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P] Wink [;)]

-  HTML is OFF | Forum Code is ON

Check here to subscribe to this topic.

T O P I C    R E V I E W
ayasofya Posted - 14/04/2003 : 23:49:53
Selam

Cüneyt birileri bir forumda render motoru yazmak çok zor bunu gavur yapar filan dedi. Bir aralar senin sitende sahane birraytrace render motoru için basit bir dille yazilmis bilgilendirme sayfalari vardi.

ben de o arkadasa artistik yaptim simdi link vereyim dedim. Sonra baktim ki su anda yok. Kaliverdim öyle.

Neyse ben forumun saane olduguna inaniyorum ama eskisi de güzeldi. Sümü aynen al koy desek bu kadar güzel site yaptik simdi onu uyarlamak zor olur diyceksin. Ki haklisin...

Ayrica sizinle görüsmem lazim. Fekat yuon programiniza bir de ben keser vurmiyayim dedim. (kötü cümle)

Kisaca eski bilgilerden biraz mahrumuz bu yeni site ile.

Iyi çalismalar.
6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Admin Posted - 19/06/2004 : 00:45:31
Su anda aklima gelen tek türkçe site http://www.oyunyapimi.org/ . Içerigi ne kadar istediginiz sekilde bilemiyorum. Ingilizce kaynak ariyorsaniz google ile arayinca yüzlercesinin çikmasi lazim
OnLyTNT Posted - 18/06/2004 : 23:37:21
Bu türden tutorial yazilarina çok ihtiyacim var. Internet üzerinde buna benzer kaynaklari nereden bulabilecegim konusunda yardimci olursaniz sevinirim.
OnLyTNT Posted - 06/06/2004 : 19:48:18
Dosyayi aldim, tekrar tesekkür ederim...

Admin Posted - 06/06/2004 : 15:39:24
Açikçasi çok eski bir tutorial. sanirim 1999'da yazmistim. Yukarida geçen konusma da 1 yildan eski. Haliyle web sitemdeki degisikler yüzünden geçici olarak koydugum bu dosya da silinmis arada. Yeniden ayni adrese yükledim; tekrar deneyin lütfen.
OnLyTNT Posted - 06/06/2004 : 15:10:48
http://www.cuneytozdas.com/temp/ray_tut.zip

Dökümani edinmek istedim fakat link çalismiyor. Aceba tekrar link verebilir misin? Tesekkürler...
Admin Posted - 15/04/2003 : 01:42:08
Ahmet Hocam,

http://www.cuneytozdas.com/temp/ray_tut.zip adresine eski dokümanlarin ziplenmis halini koydum. Ögretme amaçli bir yazi oldugu için haliyle tam anlamiyla bir render engine degil. Hatta yogun tempo yüzünden yarim da kaldi, malzeme falan yapamadik.

Render motoru zordur kolaydir tartisilir ama zor da olsa kolay da olsa bunu Türk de yapar, zira Türk de bir nev-i gavurdur ... Ne demis adam "beni kategorize etme"

Isler hafiflesin biraz, hava da güzellesiyor, bulusuruz artik üzülme.

Sevgiler + saygilar

Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000