Cuneyt Ozdas Forum
Cuneyt Ozdas Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 Türkçe - Genel
 Diger
 plugin wish list --- ae tarzi text efektler

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Kisses [:X]
Question [?] Sad [:(] Shock [:O] Shy [8)]
Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P] Wink [;)]

-  HTML is OFF | Forum Code is ON

Check here to subscribe to this topic.

T O P I C    R E V I E W
herbap Posted - 10/02/2007 : 02:03:23
evde kullandigim max9 da texporter yuklu olmadigini farkedince, download etmek icin sayfaya girdim... download linkide foruma acilinca... dayanamadim soyle bir istekte bulunayim dedim

after effects kullananlar bilirler... ae6.5 ile birlikte text araci ile yazdiginiz her harfin... transform, renk, sefffalik, blur... vs parametrelerini tektek anime edebiliyorsunuz... tabi adobe takiler... bunlarla tektek ugrasilmayacaginida farkedip tonla animated presette koymuslar yanininda

uzun zamandir ilac sunumu yapan bir insan olarak... 3d de yazilari boyle anime etmek geldi aklima... ama 3dsmax in default yazi araci kendine anca yeterken boyle bir yetenegi beklemek anlamsiz...

countertext... sayan sayilar icin oldukca ideal... ama 3dsmax in ae tarzi, harflerin, kelimelerin, cumlelerin, satirlarin tektek anime edilebildigi bir text aracina ihtiyaci oldugunu dusunmekteyim

simdi bunu niye buraya yazdim, autodesk in forumlarina post etsene, tepkisi icin ilk reaksiyonumu hemen vereyim, countertext 'i yazmis, 3dsmax teki text in inceliklerini bilen... ve vakti zamaninda quickdirt ile iddiali bir cikis yapmis cuneyt ozdasa belki ilham verip, yeni bir plugin patlamasina vesile olurum diye

uzun cumlelerim icin simdiden ozur diler iyi calismalar dilerim :)
1   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Admin Posted - 13/02/2007 : 17:33:47
öneri için tesekkürler Herbap.

Cuneyt Ozdas Forum © 2000 - 2003 Cuneyt Ozdas Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000